Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCK/RELIEF (Barock 1600/1700-tal) skuren elfenben möjligen föreställande Amor och Psyke, diameter 5 cm (ramens mått 17x17 cm).
Smärre lagning på locket. Slitage på ram.
618823
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här