Lock till dosa
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LOCK/RELIEF (Barock 1600/1700-tal) skuren elfenben möjligen föreställande Amor och Psyke, diameter 5 cm (ramens mått 17x17 cm).
Kuntoraportti
Smärre lagning på locket. Slitage på ram.
618823
Päivämäärä:
2019-03-31