Lock till dosa

Lock till dosa
Lock till dosa
Lock till dosa
Lock till dosa
Lock till dosa
Lock till dosa

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LOCK/RELIEF (Barock 1600/1700-tal) skuren elfenben möjligen föreställande Amor och Psyke, diameter 5 cm (ramens mått 17x17 cm).

Kuntoraportti

Smärre lagning på locket. Slitage på ram.

618823

Päivämäärä:

2019-03-31