Nanna Ditzel sido-/avställningsbord

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NANNA DITZEL, avställningsbord, Trisse, massiv oregon pine. omkring 1900-talets mitt, sannolikt Kold Savvaerk, Danmark, omärkt, höjd ca 38, Ø 60 cm

Bruksslitage, märken, repor, någon antydan till torrspricka

618828

2019-03-04