Ossian Elgström oljemålning

Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Fornnordisk scen, monogramsignerad och daterad 1933, olja på duk, bildmått 48x39 cm, Bok samt förlaga medföljer

618832

2019-02-28