Göteborgsstol

Göteborgsstol
Göteborgsstol
Göteborgsstol
Göteborgsstol
Göteborgsstol
Göteborgsstol
Göteborgsstol
Göteborgsstol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTEBORGSSTOL, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, mahogny, klädsel i textil av Josef Frank, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, lagad vid rygg samt sits

618834

2019-02-28