Ossian Elgström oljemålning

Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning
Ossian Elgström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Fornnordisk scen, monogramsignerad och daterad 1934, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 94x78 cm

618860

2019-02-27