Charlotte Gyllenhammar serigrafi
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHARLOTTE GYLLENHAMMAR (född 1963): "Självporträtt", signerad, daterad och numrerad Charlotte Gyllenhammar-94, 56/300, färgserigrafi på papper, bildmått ca 23,5x20 cm
Ej examinerad ur ramen
618877
2019-02-28