Charlotte Gyllenhammar serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHARLOTTE GYLLENHAMMAR (född 1963): "Självporträtt", signerad, daterad och numrerad Charlotte Gyllenhammar-94, 56/300, färgserigrafi på papper, bildmått ca 23,5x20 cm

Ej examinerad ur ramen

618877

2019-02-28