Skulptur och skål Kina

Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina
Skulptur och skål Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, SKÅL, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-talets slut, i form av persikor samt pojkar, polykromt bemålade, höjd ca 5-19 cm

Nagg, slitage

618909

2019-03-04