Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med två kvinnor, signerad Lars Norrman, numrerad XXXIV/XL, färglitografi, ca 75x55 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad,
618919
2019-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner