Lars Norrman litografi

Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med två kvinnor, signerad Lars Norrman, numrerad XXXIV/XL, färglitografi, ca 75x55 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad,

618919

2019-02-28