Erland Cullberg litografi

Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Tarantella", färglitografi, signerad samt numrerad 29/110, bladstorlek 66x50 cm

Ej examinerad ur ramen

618924

2019-02-28