Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, rokokostil, stomme fanerad i rot och mahogny, skrivskiva i läder, 3 lådor i sargen, höjd ca 77 cm, skivans mått ca 127x73 cm

Kraftigt slitage, solblekt, fanérskador, skrivskivan med skador

618930

2019-02-28