Skrivbord rokokostil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, rokokostil, stomme fanerad i rot och mahogny, skrivskiva i läder, 3 lådor i sargen, höjd ca 77 cm, skivans mått ca 127x73 cm
Kraftigt slitage, solblekt, fanérskador, skrivskivan med skador
618930
2019-02-28