Anshelm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Höstlandskap med par i vagn, signerad Schultzberg, olja på duk, ca 63x39 cm

618937

2019-02-28