Vas Japan 1900-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, porslin, Japan, 1900-talets andra hälft, cylinderformad, genombruten dekor i form av bambu i underglasyrblått, invändig dekor av fåglar och växter, höjd ca 32 cm
Ursprungligen med fötter (avslagna)
618955
2019-03-01