Herrfickur i vitmetall
Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
AU LINGOT D´OR, Chaux de Fonds, fickur, vitmetall, 1900-talets början, manuellt uppdrag, ankargång, blånerade visare, diameter 69,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
618963
2019-03-01