Herrfickur i silver

Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, silver, 1800-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, repetition, boettnr. 31989, diameter 53 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

618970

2019-03-01