Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, silver, 1800-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, repetition, boettnr. 31989, diameter 53 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
618970
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här