Relief barock pärlemor
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RELIEF, barock, 1700-talets första hälft, föreställande Paris dom, skuren pärlemor, monterad i förgylld mässingsram, 5,5 x 7,5 cm
För konditionsrapport kontakta bertil.carlsson@auktionsverket.se
Smärre skador, två kompletterade hörn
618974
2019-03-10