Relief barock pärlemor

Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor
Relief barock pärlemor

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RELIEF, barock, 1700-talets första hälft, föreställande Paris dom, skuren pärlemor, monterad i förgylld mässingsram, 5,5 x 7,5 cm

För konditionsrapport kontakta bertil.carlsson@auktionsverket.se

Smärre skador, två kompletterade hörn

618974

2019-03-10