Brevpress brons och porfyr

Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr
Brevpress brons och porfyr

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESS, 1900-tal, med bronsskulptur i form av stående björn, monterad på porfyrsockel, höjd 16 cm

Enstaka mindre nagg

618981

2019-03-03