Herrfickur i silver

Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, silver, 1700-talets andra hälft, vitemaljerad urtavla, spindelgång, boetten märkt 1127 FTD, diameter 44,6 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionenm slitage, tavla med renovering (förstärkt)

618987

2019-03-01