Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PELLE SWEDLUND (1865-1947): "Gård i Chioggia", monogramsignerad PS, á tergo signerad Swedlund, olja på duk, ca 80x60 cm
618988
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här