Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): "Gård i Chioggia", monogramsignerad PS, á tergo signerad Swedlund, olja på duk, ca 80x60 cm

618988

2019-02-28