Stolar gustaviansk
2019-02-28
618994
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, gustaviansk provinsarbete, omkring 1800, grönmålade, klädd i skinn, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, skinn med slitage, skador