Nils O Möller stolar jakaranda

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NILS O. MÖLLER, stolar, 6 st, 1950-tal, massiv jakaranda, omklädda i svart läderimitation, sitthöjd 44 cm
Cites intyg finnes
Stolarna passar med 619016

Bruksslitage

619012

2019-03-03