Gunni Omann matbord jakaranda
Klubbat för:
15 500 SEK
10 000 SEK
GUNNI OMANN, matbord med utdragsskivor, 1950-tal, jakaranda, brännstämplad Vamo Sonderborg made in Denmark, höjd 73, 145x100, maxlängd 253 cm
Cites intyg finnes
Matbordet passar med 619012
Bruksslitage
619016
2019-03-03