Soffa England

Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, tresitsmodell , s k Chesterfield modell, klädd med oxblodsfärgat skinn, lösa sittplymåer, djuphästad rygg, längd 210, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, smuts

619017

2019-02-28