Curt Burström akvatint

Curt Burström akvatint
Curt Burström akvatint

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964): Komposition, signerad och daterad Burström -56, 143/310, akvatint, plåtmatt ca 24,5x17,5 cm

619021

2019-02-28