Samling japanska leksaker

Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker
Samling japanska leksaker

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBILAR, 10 dlr, bestående av: Asakusa Toy, Japan ´Buick´ friktionsmotor, Taiyo ´Camaro´ batteridrift, Asahi ´Lancia Stratos Turbo´, radiostyrd i originalkartong, Shinsei racingbil, vajerstyrd, Asahi ´Polo Rally Team´, vajerstyrd, Brandbil, batteridrift, Buss ´Airport Service´, Bandai, MC-polis, vajerstyrd, Polisbil ´VW-Bubbla, vajerstyrd, Röd VW-bubbla, friktionsmotor

Enstaka batteribehållare med korrosion, mindre repor och slitage, röd VW-bubbla med skador och defekt friktionsmotor, bussens dörrar defekt funktion, enstaka vajerstyrning fungerar ej

619026

2019-03-07