Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): Tulpaner, signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, ca 61x81 cm
619027
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här