Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, älg, 1900-tal, brons, höjd inkl sockel 29 cm

Smärre slitage.

619037

2019-03-01