Herman af Sillén oljemålning

Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Skepp på stormigt hav, signerad H. af Sillén, daterad 1889, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33x49 cm

619044

2019-02-28