Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 2-delat, rokoko, 1700-tal, bemålat, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, höjd ca 194, 122x60 cm

Nyckel saknas, slagen dörr, ytskador, senare beslag

619045

2019-02-28