Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets början, blandstil, mahogny, fasettslipat glas, bronserade beslag och stenkolonner, 3 lösa flyttbara hyllo, brickmärkt "C E Jonsson Stockholm Möbelfabrik", höjd 127, 80x40 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, en stenpelare lagad, bruksslitage

619050

2019-02-28