Franco Leidi etsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FRANCO LEIDI (född 1933): Lindansare, signerad och daterad Franco Leidi 1968, numrerad 19/50, etsning, ca 34x25 cm
Kuntoraportti
619053
Päivämäärä:
2019-02-28