Franco Leidi etsning

Franco Leidi etsning
Franco Leidi etsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FRANCO LEIDI (född 1933): Lindansare, signerad och daterad Franco Leidi 1968, numrerad 19/50, etsning, ca 34x25 cm

Kuntoraportti

619053

Päivämäärä:

2019-02-28