Ikoner 3 st med rizor, Ryssland
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IKONER, 3 st., Ryssland, två med silverriza ochen med metallriza (möjligen ostämplat silver), en riza stämplad Moskva 1796, en S:t Petersburg 1838 och en ostämplad, 9x11, 8x11 respektive 8,5 x 11 cm
smärre skador och omarbetningar
619056
2019-03-08