Ikoner 3 st med rizor, Ryssland

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKONER, 3 st., Ryssland, två med silverriza ochen med metallriza (möjligen ostämplat silver), en riza stämplad Moskva 1796, en S:t Petersburg 1838 och en ostämplad, 9x11, 8x11 respektive 8,5 x 11 cm

smärre skador och omarbetningar

619056

2019-03-08