Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TROFÉKNIPPE, 1900-talets andra hälft, i form av sköld och rusning med Habsburgs signalement, monterad på träfäste, ca 55x43 cm
Svärden ställvis lösa, smärre skador
619063
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här