Troféknippe

Troféknippe
Troféknippe
Troféknippe
Troféknippe
Troféknippe
Troféknippe
Troféknippe
Troféknippe

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TROFÉKNIPPE, 1900-talets andra hälft, i form av sköld och rusning med Habsburgs signalement, monterad på träfäste, ca 55x43 cm

Svärden ställvis lösa, smärre skador

619063

2019-02-28