Karmfåtölj med skinnklädsel

Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel
Karmfåtölj med skinnklädsel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, ek, klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm

Troligen senare omklädd, fläckar, slitage

619065

2019-02-28