Ludwig Kandler oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUDWIG KANDLER (Tyskland, 1856-1927): Porträtt föreställande äldre man med bok, signerad Kandler, München, daterad 1917, olja på duk, ca 46x36 cm
Ett mindre fall av färgbortfall i dukens nedre vänstra hörn
619076
2019-02-28