Wilhelm Friedrich Burger oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM FRIEDRICH "WILLY" BURGER (Schweiz 1882-1964): Bygata med kvinnor och kyrka, signerad Willy Burger, olja på pannå, ca 28x23 cm

Kraftig krackelyr

619079

2019-02-28