Bo Santesson volymkärl tenn

Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn
Bo Santesson volymkärl tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BO SANTESSON, volymkärl, 6 st, tenn,ca 1880-tal, krönta, bestående av 2 Liter, 1 L, 5 deceliter, 2 dec, 1 dec, 5 centiliter, höjd 5,5-22 center

Bucklor och skador

619094

2019-02-28