Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BO SANTESSON, volymkärl, 6 st, tenn,ca 1880-tal, krönta, bestående av 2 Liter, 1 L, 5 deceliter, 2 dec, 1 dec, 5 centiliter, höjd 5,5-22 center
Bucklor och skador
619094
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här