Skrivbordsstol Ron Arad

Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad
Skrivbordsstol Ron Arad

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RON ARAD, "T-Vac Chair", skrivbordsstol, Vitra, formgivningsår 1999, formgjuten plast, grålackerad centralfot i metall, på hjul, etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Brukslitage, fot med ytskador

619099

2019-03-01