Skrivbordsstol Ron Arad
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RON ARAD, "T-Vac Chair", skrivbordsstol, Vitra, formgivningsår 1999, formgjuten plast, grålackerad centralfot i metall, på hjul, etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm
Brukslitage, fot med ytskador
619106
2019-03-01