Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THONET, gungstol, 1900-talets början, betsat böjträ, rygg och sits i rotting
Brukslitage, ryggens rotting med skada (nedre del vid ram)
619109
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här