Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition på emaljplåt, signerad L Rrives, 31x96 cm
Lagning i marginalen
619110
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här