Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, Junghans, svarvade detaljer, höjd ca 100 cm, pendel och nyckel medföljer
Slitage, smärre fanerskador
619112
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här