Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG KJELLIN (1914-1979): motiv av båtar och berg, signerad S Kjellin, olja på duk, mått ca 92x73 cm.
Ej examinerad ur ram
619117
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här