Dinky Toys modellbilar
Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
DINKY TOYS MODELLBILAR, 1960-70-tal, 12 st, Frankrike/England, bestående av Mercedes Benz 230 SL nr 516, Opel Rekord nr 542, Patrol Car nr 264, Renault Camping 565, DS 19 Citroen nr 530, Break ID 19 Citroen nr 539, lastbil Simca Cargo 578, London taxi nr 284, (dessa är i fabriksförpackningar) Ford Cortina nr 133, Lincoln Continental 170A, Plymouth Fury nr 137, Citroen Dyane nr 149
Skador kan förekomma
619122
2019-03-01