Rörstrand lockurna majolika

Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika
Rörstrand lockurna majolika

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, lockurna, majolika, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, dekor i relief av grenverk, polykromt bemålad, höjd ca 39 cm

Krackeleringar

619127

2019-02-28