Militärfordon diverse

Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse
Militärfordon diverse

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MILITÄRFORDON, 1960-70-tal, 9 del, bestående av lastbil, flygplan, 3 tanks, kanon, motorcykel med förare, Gun Carrier, Scout car, bl.a Dinky Toys, Corgi

2 förpackningar medföljer, skador kan förekomma

619128

2019-03-01