Militärfordon diverse
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MILITÄRFORDON, 1960-70-tal, 9 del, bestående av lastbil, flygplan, 3 tanks, kanon, motorcykel med förare, Gun Carrier, Scout car, bl.a Dinky Toys, Corgi
2 förpackningar medföljer, skador kan förekomma
619128
2019-03-01