Bertil Herlow-Svensson skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Objekt, olja på papper och trä, höjd 48 cm

PROVENIENS: Sommarutställning Nybrogatan 32

619129

2019-03-01