Fällbord Lorentz Lundelius

Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius
Fällbord Lorentz Lundelius

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skivan i alrot, svärtad pelarfot, etikettmärkt Lorentz Lundelius Köping & Kungsör, (mästare i Köping och Kungsör 1818-57), höjd ca 76, 89x87 cm

Enstakar fanérlagningar och fanérbortfall

619134

2019-03-01